Ankara Panel Çit

Ankara Tel Örgü
7 Mayıs 2017
Panel Çit Fiyatları
2 Ağustos 2017

Ankara Panel Çit

Herhangi bir alanın çevresinin dekoratif Panel Çit açık oturum çit vesilesiyle çevrilmesi için maliyetler çok değişkendir. Çit Teli Ankara sahalar için açık oturum çit fiyat hesaplama aşamasında danışabileceğiniz, ihtiyacınız doğrultusunda teknik yönlendirme yapacak ekibiyle siz müşterilerini destekler.

Çevre güvenliği için estetik çözümler sunan Çit Teli Ankara dekoratif panel çit üretiminde korkuluk olmaya uygun standartları ön planda tutar. Söz konusu ürünün tasarımı özel olarak yapılmış, telleri büküm aşamasında üç boyutlu olarak dizayn edilmiştir. Mukavemeti çoğaltmak için ek üretim prosesleri uygulanarak galvaniz kaplama üzerine pvc kaplama tercih edilmiştir.

Farklı renk seçenekleri de bulunan dekoratif panel çit her türlü zeminde kolayca montajı yapılabilen profillerden ve yardımcı kelepçe sisteminden oluşur. Panel Çit kullanım alanı oldukça geniş olup maksimum tercih edildiği sahalar ise spor alanları, okul bahçeleri, yanıcı madde depoları, santraller ve depolar olarak sıralanabilir.

Paslanmaya ve dolayısıyla her türlü yıpranmaya karşı özel olarak güçlendiren dekoratif açık oturum çit, son aşama sağlam panelleri içinde bağlantı kurulabilen bir üründür. Tüm bu avantajlarının yanı sıra dik duruş mukavemeti yüksek, kesitler arası korozyon dayanımı kuvvetli, galvaniz tel üzerine pvc kaplama teknolojili, maliyeti düşük, güvenli, güzel duyu, uzun süre kullanılabilecek, fazlaca kaliteli bir malzemedir.


Panel çit Açık alanlarda kullanımının daha fazla olacağı göz önünde bulundurularak, güneş ışığına maruz kalacağından, renk solmasına karşı fazladan güçlendirilmiştir. Dekoratif panel çit seçenekleri içinde presleme yöntemlerinden meydana gelen şekil değişiklıkları vardır. Böylece müşteri beklentilerine uygun şekil ayarlanır ve görsel güzel duyu sağlanır.