Panel Çit Ankara

ANKARA PANEL ÇİT FİYATLARI

Ankara Panel çit olarak yine çeşitli ebatlarda beton çit direkleri çeşitli göz aralığı ve tel kalınlığında helezon örgü telleri ile jiletli tel imalatı çeşitli bahçe kapıları imalatı, manuel bariyerler imalatını yapmaya devam etmelisiniz. Ankara Panel çit Bunun yanında ise çeşitli bahçe kapı otomasyonları, çelik konstrüksiyon çatı işleri, spor kompleksleri dekoratif panel çit satışı ile montajının yanı sıra jiletli tel imalatı, trapez sac ile inşaat vs. saha kapanması işleri üretimimiz olan çit direkleri ile tellerinden montajı uzman kadromuzla itinayla gerçekleştirilir

Ucuz panel çit fiyatları

Ankara Panel çit ileri seviyede güvenlik sağlarken aynı zamanda da dekoratif yapısı ile estetiği ön planda tutarak mekânınıza görsel kirlikten uzak tutmaktadır. Ankara Panel çit olarak zirve tel örgü Çağdaş ile güvenli çözümler sunuyor. Ankara Panel çit Panel çitler darbelere ya da eğilmelere karşı daha sağlam yapıda olurlar. Paneller punto kaynağı ile telden imal edilir. Ankara Panel çit Kullanılan tel çapı 4.5mm ile 5,0 mm kalınlığında olmaktadır. Ankara Panel çit Tellerin tamamı daldırma galvanizli olarak punto kaynağına girer. Ankara Panel çit Üretim sırasında malzemeye koruyucu galvanize işlemi yapılıyor. Ankara Panel çit Yüksek dayanıklı polyester esaslı boya ve ya elektrostatik fırınlama sistemi uygulaması yapılarak çitin dış ortamdan kaynaklanabilecek yıpranmalarına karşı dayanaklı hale getirilmesi sağlanıyor. Ankara Panel çit Bu sayede ise paslanma ya da renk solmalarına karşı da uzun ömür kazandırması sağlanır. Mekânlarınız firmamız tarafından incelenerek zemine ya da şartlara en uygun çözüm sunulur. İstenilen ölçüde toprak, beton, duvar ve ya taş duvar üstü panel çit uygulamalarımız bulunmaktadır.

PANEL TEL ÇİT ANKARA

Panel çitlerin profil kalınlıkları ise 3.5mm ve 5mm arasında değişkenlik gösterir. Profil kalınlığı arttıkça güvenlik seviyesi de artabiliyor. Panel tel çit Ankara Panel çitlerin fiyatları ise, kullanılacak malzeme seçimine ve işin uğraşı derecesine göre değişiklik göstermektedir. Panel tel çit Ankara Panel çit, genel olarak bina ya da site etraflarına güvenlik amacı ile uygulanan bir çit sistemini ifade eder. Güvenlik amacı ile kullanılmasının yanı sıra, uygulandığı mekâna kattığı dekoratif görüntü uygulama alanını genişletilmiş ve panel çitlerin popülaritesini arttırmayı başarıyor.

Panel tel çit Ankara bu avantajlarının yanı sıra uygulama maliyeti olarak da makul bir seçim olarak genel olarak tercih sebebi olur. Panel çit sistemlerinde farklı renkler, ebatlar ya da modeller söz konusu olur. En fazla kullanılan panel çit rengi yeşil olmakla birlikte, mavi ile beyaz da oldukça sık kullanmaktadır.

Panel tel çit Ankara’da imalatların her aşamaları fabrikamızda yapılmakta olarak uzman uygulama ekibimiz ile birlikte aynı zamanda uygulama hizmeti de vermekteyiz. 2,52 m aralıklar ile sıcak daldırma yönteminin üzerine ise galvaniz üzerine yeşil ve ya istediğiniz renkte elektrostatik polyester boyalı olarak yapılmaktadır. Panel tel çit Ankara Dikilen kutu profil dikmelere ve istenen yükseklikte sıcak daldırma galvaniz üzeri yeşil yâda istenilen renkte elektrostatik polyester boyalı paneller metal klips ile montesi sağlanır. Panel tel çit Ankara Profil direklerin üst taraflarına görselliği arttırmak amacı ile plastik şapka ilave edilmekte böylelikle görselliği kat be kat artar.

  • Panel tel çit
  • Panel tel çit Ankara
  • Panel çit Ankara
  • Panel tel çit fiyatları
web tasarım ankara web tasarım ankara firması